Buradasınız

Başkanlığımızca Başlatılan Mükellef Ziyaretleri Kapsamında, Mükellefimiz Sarkuysan Elektrolit Bakır Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ziyaret Edilmiştir.

Başkanlığımızca Başlatılan Mükellef Ziyaretleri Kapsamında, Mükellefimiz Sarkuysan Elektrolit Bakır Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ziyaret Edilmiştir.

Başkanlığımızca başlatılan mükellef ziyaretleri kapsamında; mükellefimiz Sarkuysan Elektrolit Bakır Sanayi ve Ticaret AŞ’yi ziyaret ettik.

Ziyarete Başkanlığımız adına Başkanımız Adem KOYUNCU, Grup Müdürümüz Mustafa ÇELİK, Vergi Dairesi Müdür Yardımcımız Gülcan GÖVCE, ilgili Servis Şeflerimiz Selma BAKLA ve İlknur YILMAZ ile Gelir Uzmanımız Osman DİZİCİ katılmışlardır.

Sarkuysan adına Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin ÇAYCI, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hamit MÜCELLİT, Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Müdür Sevgür ARSLANBAY, Genel Müdür Yardımcıları Tolga EDİZ (teknik), Ümit ULUÇAM (mali işler), Metin YARAŞ (ticari), Ticari Muhasebe Müdürü Şefiye YAYLA Başkanlığımız ekibini ağırlamış ve toplantıda bir araya gelinmiştir.

Başkanımız Adem KOYUNCU tarafından, tamamı halka açık çok ortaklı yapısıyla dikkat çeken ve ülkemiz sanayii tarihinin önemli kuruluşlarından biri olan mükellefimize, ülke ekonomisine katkıları ve vergiye uyumda gösterdiği hassasiyet dolayısıyla teşekkür edilmiştir.

Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çaycı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirmiş ve Başkanlığımız ekibine teşekkürlerini sunmuştur.

Genel Müdür Sevgür ARSLANBAY ve Teknik işlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tolga EDİZ tarafından, Başkanlığımız ekibine üretim yerleri gezdirilmiştir.

Değerli mükellefimize gösterdiği misafirperverlik için çok teşekkür eder, faaliyetlerinde başarılar dileriz.